Ke vstupu do ESHOPU potvrďte prosím následující podmínky:

Ano, potvrzuji NeStřelnice Čestlice

kliknutím sem se vrátíte zpět na přehled balíčků

 

Detailní informace o vybraném balíčku

 

aktuálně vybraný balíček    STŘELECKÝ BALÍČEK  PREMIUM

 

delici_linka

 

Pojďte si zastřílet ze 6 nejžádanějších skutečných zbraní za neopakovatelnou cenu.  Zážitek, na který jen tak nezapomenete.

Střelecký balíček obsahuje vše, nic se již nedoplácí** , zastřílílejte si ze 6 nejžádanějších zbraní a změřte si mezi sebou síly !  Součástí tohoto balíčku je totiž dokonce i střelecká soutěž.

Pro střelbu nepotřebujete zbrojní průkaz – jedná se o sportovní střelbu– vše probíhá za asistence zkušených instruktorů
V ceně jsou zahrnuty terče, zapůjčení brýlí a chráničů sluchu, pronájem zbraní, asistence instruktorů a 37ks střeliva různých ráží.

 

zbrane_balicek_premium-1_cast

 

NOVINKA: exclusivně  u tohoto střeleckého balíčku  nyní  další nové možnosti. Dle osobního výběru si můžete vyčerpat 5 ran buď standardně  z  rifle SCORPION-EVO3 nebo PROARMS-PAR MK3 (M16) rifle  s Red dot = záleží tedy pouze na vás jaký model zbraně si vyberete  :-)

zbrane_balicek_premium_2_cast

  nebo 

Alternativa za RUGER PC9 si vyberte JRC9


NOVINKA exclusivně  u tohoto střeleckého balíčku  nyní  další nové možnosti. Dle osobního výběru si můžete vyčerpat 10 ran buď nově  z RUGER KMK II nebo namísto RUGER vybrat střelbu z MP15 pistol nebo MP15 rifle = záleží tedy pouze na vás jaký model zbraně si vyberete  :-)

VYBERTE SI:

novinka=vyberte si ze 3 modelů

 

Střelnice Čestlice si pro Vás připravila tento nejpestřejší balíček, kde vyzkoušíte střelbu z těchto zbraní:
*10 ran - RUGER KMKII s kolimátorem nebo MP15 ( Novinka=  nyní máte na výběr i MP15 a to ještě ve dvou provedeních )
*5+5 ran ( 5 ran je určeno pro soutěž ) - Pistole 9mm - možno vybrat z šesti značek :
       WALTHER- P99 , GLOCK 17, RUGER 89,SIG SAUER P226 Sport, Para Ordnance LDA Limited a BERETTA 92FS
*5 ran - Samonabíjecí puška - LUVO LA15 s kolimátorem v ráži 9mm Luger nebo SCORPION EVO3 v ráži 9mm Luger
*5 ran - Pistole .45ACP - PARA ORDNANCE  
*6 ran - Revolver .38Spec/.357 Magnum - SMITH&WESSON
*1 rána - DESERT EAGLE.44 nebo Revolver RUGER RedHawk .44 Rem.Magnum

**PREMIE k našemu nejlepšímu balíčku"PREMIUM": pokud by po skončení střeleb bylo žádáno někým z vaší skupiny ještě více střeleb je možno již za téměř režijní ceny navíc vyzkoušet střelbu z brokovnice"PUMP ACTION-G12" za cenu 30,-Kc/výstřel., dále je možno vyzkoušet Ruger RED HAWK 8"hlaveň v ráži .44 Rem.Magnum za cenu 20.-Kč/výstřel, carabinu TAURUS v ráži .22LR za cenu 3,- Kč/výstřel , opakovací pušku-karabinu.22LR TAURUS za cenu 5,-Kč/výstřel, samonabíjecí samopal SCARABEUS za cenu 15,-Kč/výstřel, případně jakoukoli značku pistole dle vlastního výběru ( cca 20modelů ) za spec. výhodnou smluvní cenu přímo na místě. ( v ceně za výstřel je započítán instruktor, střel.stanoviště, terč,chrániče sluchu a zraku , střelivo a zápůjčka zbraně). Ceny jsou uvedeny bez DPH 15%.

 

SPECIAL AKČNÍ NABÍDKA: k tomuto balíčku lze přiobjednat i dva výstřely z brokovnice za příplatek 50,-CZK bez DPH/osoba

   Brokovnice  - ráže G12 2 rány z brokovnice za 50,-CZK/osoba

 

Terče - pro každého 2 typy ( jeden terč  je určen pro soutěž )

 

Doplňující informace:

ČASOVÝ ROZVRH AKCE: po příchodu si účastníci vyplní naši registrační listinu, dále bude následovat hromadné poučení na střelnici. Následně na střelnici zůstane první skupina čítající 5 účastníků a započne střelby, ostatní účastníci se přemístí na bar, kde si mohou dopřát občerstvení, přičemž budou moci sledovat střílející skupinu na monitoru televize.
Orientační časový harmonogram střeleb: 10min prezentace + 10 min hromadné poučení + následují střelby po skupinách čítajících 5 osob = cca 15až20 min/střílí jedna skupina 5 osob ( pokud bude Vaše skupina větší než 30 osob střílí se po větších skupinách 10 osob ).


cena_pro vitezeVítěz střelecké soutěže od nás obdrží jako cenu lahev sektu. Pokud budete mít jakékoli dotazy, s důvěrou se na nás obraťte , my se vám pokusíme vyjít maximálně vstříc k vaši plné spokojenosti.


POZNÁMKA: jelikož pro Vaši akci musíme zajistit adekvátní počet instruktorů je potřeba skupinové střelby objednat minimálně 5 dnů před datem konání akce. 

Minimální počet účastníků je 7 osob, pokud mít Vaše skupina více než 35 osob, napište nám a my Vám sdělíme další podrobnosti.

 

Poznámka: v případě poruchy některé ze zde uvedených zbraní si vyhrazujeme právo porouchanou zbraň vyměnit za zbraň stejných nebo lepších parametrů

 

 

cena_balicku_za_1_osobu

aktuálně vybraný balíček

 

 

 

 

 

delici_linka

Naše doporučení: zpestřete a doplňte si Váš střelecký zážitek o náš balíček na  RAUT občerstvení. ( klikněte na ikonu balíčku )

pro více info kliněte na tento obrázek  pro více info kliněte na tento obrázek  pro více info kliněte na tento obrázek pro více info kliněte na tento obrázek          a jejich doplněk      pro více info kliněte na tento obrázek

 

delici_linka

 

zpet na volbu balíčků

 

Firemní akce

Uspořádejte pro své partnery či zaměstnance jedinečnou akci!

Využijte možnost našich výhodných střeleckých balíčků pro skupiny.

Z naší extra nabídky si vybere skutečně každý!

Více informací

Mapa  

Místo:

Střelnice Čestlice ,
Čestlice 199 , 251 70
KZ Průhonice - Čestlice
 

Kontakt:

Tel.:777 021 782
( od 14:00 hodin )
E-mail:jan@frohlich.cz
 

Provozní doba:

Po - Pá14:00 - 21:30
So13:00 - 22:00
Ne 13:00 - 20:00
  Reference a
spřátelené weby