Ke vstupu do ESHOPU potvrďte prosím následující podmínky:

Ano, potvrzuji NeStřelnice Čestlice

PRAHA, komerční zóna Průhonice - Čestlice

Otevřeno 7 dnů v týdnu včetně svátků

ZBROJNÍ PRŮKAZY

pořádáme přípravné kurzy na zkoušku Z ODBORNÉ ZPŮSOBILOSTI PŘED ZKUŠEBNÍM KOMISAŘEM:

   ZP_VZOR

VE SPOLUPRÁCI S POLICIÍ ČESKÉ REPUBLIKY ZAJIŠŤUJEME NA NAŠÍ STŘELNICI I PŘEZKOUŠENÍ PŘED ZKUŠEBNÍM KOMISAŘEM.

Co je třeba pro získání zbrojního průkazu udělat :

1. DOPORUČUJEME VÁM DOSTAVIT SE V PROVOZNÍCH HODINÁCH NA NAŠÍ STŘELNICI, INFORMOVAT SE ,ZAKOUPIT SI U NÁS AKTUÁLNÍ STUDIJNÍ MATERIÁLY. NÁSLEDNĚ JE POTŘEBA VYTISKNOUT Z NAŠICH FORMULÁŘŮ KE STAŽENÍ NEBO VYZVEDNOUT NA POLICII  PŘIHLÁŠKU , POKUD BYSTE RÁDI VYKONALI ZKOUŠKU NA NAŠÍ STŘELNICI DOPORUČUJEME STÁHNOUT A VYTISKNOUT TAKÉ I PŘÍLOHU KE ZKOUŠCE Z ODBORNÉ ZPŮSOBILOSTI  ( PRO VAŠI ÚSPORU ČASU PŘIHLÁŠKU I PŘÍLOHU MŮŽETE STAHOVAT Z NAŠICH STRÁNEK - viz na této stránce níže "Formuláře ke stažení" A NÁSLEDNĚ VYTISKNĚTE BAREVNĚ!!!  ). VELMI DŮLEŽITÉ JE VYTISKNOUT PŘIHLÁŠKU I OBOUSTRANĚ NA JEDEN LIST PAPÍRU  (formulář přihlášky ke stažení je na dvě strany).  Temín konání  Vaší  zkoušky na naší střelnici  Vám , dle nových pravidel, již určuje pouze příslušné odd.policie, z toho důvodu NEVYPLŇUJTE do přílohy datum termínu vykonání zkoušky, informativně Vám samozřejmě můžeme nejbližší známé termíny konání zkoušek sdělit telefonicky.

2. NÁSLEDNĚ  JE TŘEBA PODAT VYPLNĚNOU PŘIHLÁŠKU, POKUD SI BUDETE PŘÁT VYKONAT ZKOUŠKU U NÁS TAK I S  PŘÍLOHOU, NA PŘÍSLUŠNÉ POLICII ČR DLE MÍSTA VAŠEHO TRVALÉHO BYDLIŠTĚ. NEZAPOMEŇTE SI ZAKOUPIT PŘEDEM KOLEK!!!  PŘI PODÁNÍ PŘIHLÁŠKY BUDETE POTŘEBOVAT NA PČR KOLEK V HODNOTĚ 100,-Kč

3. VAŠE PŘÍPRAVA NA ZKOUŠKU: NASTUDUJTE SI ZÁKONY,VYHLÁŠKY A ZKUŠEBNÍ OTÁZKY NA TEORETICKOU ČÁST ZKOUŠKY.   V PŘÍPADĚ ZÁJMU VÁM POSKYTNEME AKTUÁLNÍ,PLATNÉ STUDIJNÍ MATERIÁLY NA TEORETICKOU ČÁST ZKOUŠKY A ZAJISTÍME VÁM ŠKOLENÍ NA PRAKTICKOU ČÁST ZKOUŠKY - podrobnější informace o školení a praktické přípravě, jsou uvedeny  přímo na této stránce v odstavcích napravo od tohoto textu- viz "PŘÍPRAVA NA ZKOUŠKU".

 

PRO VÍCE INFORMACÍ KONTAKTUJTE NAŠÍ RECEPCI STŘELNICE V NAŠICH PROVOZNÍCH HODINÁCH  NEJLÉPE OD 14:00 DO 20:00 HODIN  NA TEL 777 021 782 .

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Zkouška z odborné způsobilosti na naší střelnici:

POPLATEK ZA VYKONÁNÍ ZKOUŠKY činí 1899,-Kč  včetně DPH  ( uvedený poplatek platí od 1.července  2014 a obsahuje i zákonem stanovenou navýšenou odměnu pro zkušebního komisaře 600,-Kč . DŮLEŽITÁ POZNÁMKA: ČÁST POPLATKU ZA ZKOUŠKU ODMĚNU 600,- Kč PRO ZKUŠEBNÍHO KOMISAŘE JE MOŽNÉ  KOMISAŘI UHRADIT POUZE V HOTOVOSTI = NELZE UHRADIT PLATEBNÍ KARTOU!
Začátek zkoušky bývá zpravidla v 9:30 hodin DOPOLEDNE = dostavte se minimálně 15minut před začátkem !!!

Zkoušky se mohou zůčastnit pouze předem přihlášené osoby, kterým policie ČR přidělila termín zkoušky = přihlášku ke zkoušce je nutné nejprve podat na příslušném odd. Policie ČR , odd.zbraní, dle místa Vašeho trvalého bydliště. Formulář přihlášky, včetně přílohy, si můžete stáhnout z formulářů ke stažení viz níže  vytiskněte barevně! Ohledně přesného data a  času konání zkoušky Vás uvědomí příslušné odd. policie  ČR.
DOBA TRVÁNÍ ZKOUŠKY : vše probíhá v jednom dnu, ukončení závisí na počtu uchazečů, končí cca v 15:00  hodin.

Na závěr

1. PO ÚSPĚŠNÉM SLOŽENÍ ZKOUŠKY OBDRŽÍTE OSVĚDČENÍ O ODBORNÉ ZPŮSOBILOSTI  A VYPLNÍTE SI  ŽÁDOST O VYDÁNÍ ZBROJNÍHO PRŮKAZU ( formulář si můžete stáhnout níže ).

2. NAVŠTÍVÍTE VAŠEHO PRAKTICKÉHO LÉKAŘE ABY VÁM POTVRDIL VAŠI ZDRAVOTNÍ ZPŮSOBILOST ( formulář si můžete stáhnout níže ).

3. POTVRZENOU ŽÁDOST,OSVĚDČENÍ , ZDRAVOTNÍ ZPŮSOBILOST , 2KS FOTOGRAFIÍ A PROHLÁŠENÍ PŘEDÁTE PŘÍSLUŠNÉMU OKRESNÍMU ( OBVODNÍMU) ŘEDITELSTVÍ POLICIE  , DLE MÍSTA VAŠEHO TRVALÉHO BYDLIŠTĚ.  

 

 

obsah přípravy na zkoušku  , doporučujeme 

testove_soubory 

Testové otázky-teoretická část zkoušky

Tištěná publikace. Obsahuje aktualizované TESTOVÉ OTÁZKY + SPRÁVNÉ ODPOVĚDI + aktuální platné znění zákona a vyhlášek k domácímu samostudiu. Tuto publikaci můžete zakoupit přímo na recepci naší střelnicie ( jedná se o  poslední aktualizovanou tištěnou publikaci  vydanou Tiskárnou Ministerstva Vnitra ČR).

skoleni

Školení,  příprava na  1.část praktické zkoušky - POZOR ZMĚNA: NUTNÉ PŘEDEM OBJEDNAT ÚČAST!

 Přednáška v trvání cca 3,5-4 hodin, na které obdržíte i tištěnou doplňkovou brožuru na téma "Bezpečná manipulace se zbraní".  Tato přednáška je  zaměřena  na první část praktické části zkoušky.  Pořádáme v prostorách  učebny střelnice , probíhá 1 x  až 2x v kalendářním měsíci = zpravidla každé první  nebo v případě velkého počtu uchazečů i v další navíc stanovené pondělí v kalendářním měsíci od 17:00hod !!!!  DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ  NA ZMĚNU: Z DŮVODU VELKÉHO ZÁJMU A ZAJIŠTĚNÍ  KVALITY VÝUKY JE NOVĚ NA TOTO ŠKOLENÍ  OMEZEN POČET ÚČASTNÍKŮ= NYNÍ JE NUTNÉ SE VŽDY PŘEDEM ZÁVAZNĚ OBJEDNAT A REZERVOVAT SI ÚČAST . OBJEDNÁVAT SE MŮŽETE  PŘI OSOBNÍ NÁVŠTĚVĚ  NA NAŠÍ RECEPCI NEBO JE  MOŽNÉ I TELEFONICKY OBJEDNÁVAT NA TEL. 777 021 782 !!! Objednávejte pouze v našich provozních hodinách, nejlépe každý provozní den od 14:30 do 20:00 hodin. UPOZORNĚNÍ: Pokud se na školení dostavíte a nebudete objednáni nebude možné garantoivat Vaši účast na tomto školení!  V průběhu školení se budou používat stejné zbraně, které budou následně použity na naší střelnici při přezkoušení před zkušebním komisařem. Cena 550,-Kč.   Nejbližší školení bude probíhat v pondělí 1.května 2017 od 17:00 hod.!!!  PO TELEFONICKÉM OBJEDNÁNÍ SE PRO UPLATNĚNÍ VAŠÍ REZERVACE ÚČASTI DOSTAVTE CCA 10MINUT PŘED ZAČÁTKEM, DĚKUJEME.

Doplňující informace ohledně  volných termínů školení:  k dněšnímu dni jsou již pouze  poslední volná místa na školení dne 5.6.2017, tak neváhejjte s objednávkou. (začátek školení vždy od 17:00 hodin).  

strelecka_priprava

Cvičná střelba - příprava na 2.část praktické zkoušky

PŘÍPRAVNÁ STŘELBA: příprava na druhou část praktické části zkoušky se na střelnici objednává individuálně. Objednávejte telefonicky, v našich provozních hodinách, na tel. 777 021 782. Poplatek za střelbu bez ZP v délce cca 45min činí 425,-Kč (v ceně není zahrnut poplatek za střelivo a terče = osobám bez ZP , které střílí za asistence instruktora se již k poplatku 425,-Kč neúčtuje  poplatek za nájem střeleckého stanoviště ,zapůjčku zbraně, chrániče sluchu a zraku =  osoby  si k poplatku připlácejí  pouze  částku za spotřebované střelivo a terče )

 

FORMULÁŘE KE STAŽENÍ   -  PRO POUŽITÍ JE TŘEBA VYTISKNOUT BAREVNĚ A PŘIHLÁŠKU OBOUSTRANĚ !!!    (aktualizováno 24.března 2016 - FORMULÁŘE MIMO PŘÍLOHY K PŘIHLÁŠCE A POSUDKU O ZDRAVOTNÍ ZPŮSOBILOSTI JSOU AKTIVNÍ A  PŘED TISKEM JE UMOŽNĚNO VYPLŇIT POŽADOVANÉ ÚDAJE )

 

Zobrazit všechy

Firemní akce

Uspořádejte pro své partnery či zaměstnance jedinečnou akci!

Využijte možnost našich výhodných střeleckých balíčků pro skupiny.

Z naší extra nabídky si vybere skutečně každý!

Více informací

Mapa
GPS   N 49° 59. 439´   E 14° 35. 208´
 

Místo:

Střelnice Čestlice ,
Čestlice 199 , 251 70
KZ PRAHA Průhonice - Čestlice
 

Kontakt:

Tel.:777 021 782
( od 14:00 hodin )
E-mail:jan@frohlich.cz
 

Provozní doba:

Po - Pá14:00 - 21:30
So13:00 - 22:00
Ne 13:00 - 20:00
  Reference a
spřátelené weby

 

 

UPOZORNĚNÍ : naše stránky se správně zobrazují pouze v rozlišení 1024 x 768 , při nastavení jiného rozlišení se nemusí zobrazovat správně.

Informativně:  krytá halová střelnice v Praze , komerční zóna Průhonice-Čestlice - celoroční provoz

Střelnice Praha - komerční zona Průhonice - Čestlice

.