Ke vstupu do ESHOPU potvrďte prosím následující podmínky:

Ano, potvrzuji NeStřelnice Čestlice

PRAHA, komerční zóna Průhonice - Čestlice

Otevřeno 7 dnů v týdnu včetně svátků

ZBROJNÍ PRŮKAZY

pořádáme přípravné kurzy na zkoušku Z ODBORNÉ ZPŮSOBILOSTI PŘED ZKUŠEBNÍM KOMISAŘEM:

   ZP_VZOR

VE SPOLUPRÁCI S POLICIÍ ČESKÉ REPUBLIKY ZAJIŠŤUJEME NA NAŠÍ STŘELNICI I PŘEZKOUŠENÍ PŘED ZKUŠEBNÍM KOMISAŘEM.

Co je třeba pro získání zbrojního průkazu udělat :

1. DOPORUČUJEME VÁM DOSTAVIT SE V PROVOZNÍCH HODINÁCH NA NAŠÍ STŘELNICI, INFORMOVAT SE ,ZAKOUPIT SI U NÁS AKTUÁLNÍ STUDIJNÍ MATERIÁL (bohužel k dnešnímu dni nejsou stále v tištěné formě od tiskárny MV ČR dostupné)= stáhnou můžete přímo na odkazu zde :

·        Soubor testových otázek pro teoretickou část zkoušky odborné způsobilosti žadatele o vydání zbrojního průkazu skupiny A - E (pdf, 3,3 MB)
kompletní soubor testových otázek, z nichž jsou sestavovány testy pro zkoušky odborné způsobilosti uchazečů o získání zbrojního průkazu skupin A až E a testy pro zkoušky odborné způsobilosti zkušebních komisařů s vyznačenými správnými odpověďmi - k použití od 1. 8. 2017

 NÁSLEDNĚ JE POTŘEBA VYTISKNOUT Z NAŠICH FORMULÁŘŮ KE STAŽENÍ NEBO VYZVEDNOUT NA POLICII  PŘIHLÁŠKU , POKUD BYSTE RÁDI VYKONALI ZKOUŠKU NA NAŠÍ STŘELNICI DOPORUČUJEME STÁHNOUT A VYTISKNOUT TAKÉ I PŘÍLOHU KE ZKOUŠCE Z ODBORNÉ ZPŮSOBILOSTI  ( PRO VAŠI ÚSPORU ČASU PŘIHLÁŠKU I PŘÍLOHU MŮŽETE STAHOVAT Z NAŠICH STRÁNEK - viz na této stránce níže "Formuláře ke stažení" A NÁSLEDNĚ VYTISKNĚTE BAREVNĚ!!!  ). VELMI DŮLEŽITÉ JE VYTISKNOUT PŘIHLÁŠKU I OBOUSTRANĚ NA JEDEN LIST PAPÍRU  (formulář přihlášky ke stažení je na dvě strany).  Temín konání  Vaší  zkoušky na naší střelnici  Vám , dle nových pravidel, již určuje pouze příslušné odd.policie, z toho důvodu NEVYPLŇUJTE do přílohy datum termínu vykonání zkoušky, informativně Vám samozřejmě můžeme nejbližší známé termíny konání zkoušek sdělit telefonicky.

2. Dále je nově potřebné, PŘED PODÁNÍM PŘIHLÁŠKY NA PČR,  navštívit  vašeho praktického lékaře a vyžádat si  POSUDEK O ZDRAVOTNÍ ZPŮSOBILOSTI, který, nyní dle platné legislativy, slouží jako příloha přihlášky na zkoušku z odborné způsobilosti. ( v případě potřeby je formulář ke stažení také níže pod textem).

3. NÁSLEDNĚ  JE TŘEBA PODAT VYPLNĚNOU PŘIHLÁŠKU, SPOLEČNĚ S  POSUDKEM O ZDRAVOTNÍ ZPŮSOBILOSTI  U PŘÍSLUŠNÉ POLICIE ČR DLE MÍSTA TRVALÉHO BYDLIŠTĚ. POKUD SI BUDETE PŘÁT VYKONAT ZKOUŠKU U NÁS TAK I S  PŘÍLOHOU. NEZAPOMEŇTE SI ZAKOUPIT PŘEDEM KOLEK!!!  PŘI PODÁNÍ PŘIHLÁŠKY BUDETE POTŘEBOVAT NA PČR KOLEK V HODNOTĚ 100,-Kč

4. VAŠE PŘÍPRAVA NA ZKOUŠKU: NASTUDUJTE SI ZÁKONY,VYHLÁŠKY A ZKUŠEBNÍ OTÁZKY NA TEORETICKOU ČÁST ZKOUŠKY.   V PŘÍPADĚ ZÁJMU VÁM POSKYTNEME AKTUÁLNÍ,PLATNÉ STUDIJNÍ MATERIÁLY NA TEORETICKOU ČÁST ZKOUŠKY A ZAJISTÍME VÁM ŠKOLENÍ NA PRAKTICKOU ČÁST ZKOUŠKY - podrobnější informace o školení a praktické přípravě, jsou uvedeny  přímo na této stránce v odstavcích napravo od tohoto textu- viz "PŘÍPRAVA NA ZKOUŠKU".

 

PRO VÍCE INFORMACÍ KONTAKTUJTE NAŠÍ RECEPCI STŘELNICE V NAŠICH PROVOZNÍCH HODINÁCH  NEJLÉPE OD 14:00 DO 20:00 HODIN  NA TEL 777 021 782 .

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Zkouška z odborné způsobilosti na naší střelnici:

POPLATEK ZA VYKONÁNÍ ZKOUŠKY činí 1899,-Kč  včetně DPH  ( uvedený poplatek platí od 1.července  2014 a obsahuje i zákonem stanovenou navýšenou odměnu pro zkušebního komisaře 600,-Kč . DŮLEŽITÁ POZNÁMKA: ČÁST POPLATKU ZA ZKOUŠKU ODMĚNU 600,- Kč PRO ZKUŠEBNÍHO KOMISAŘE JE MOŽNÉ  KOMISAŘI UHRADIT POUZE V HOTOVOSTI = NELZE UHRADIT PLATEBNÍ KARTOU!
Začátek zkoušky bývá zpravidla v 9:30 hodin DOPOLEDNE = dostavte se minimálně 15minut před začátkem !!!

Zkoušky se mohou zůčastnit pouze předem přihlášené osoby, kterým policie ČR přidělila termín zkoušky = přihlášku ke zkoušce je nutné nejprve podat na příslušném odd. Policie ČR , odd.zbraní, dle místa Vašeho trvalého bydliště. Formulář přihlášky, včetně přílohy, si můžete stáhnout z formulářů ke stažení viz níže  vytiskněte barevně! Ohledně přesného data a  času konání zkoušky Vás uvědomí příslušné odd. policie  ČR.
DOBA TRVÁNÍ ZKOUŠKY : vše probíhá v jednom dnu, ukončení závisí na počtu uchazečů, končí cca v 15:00  hodin.

Na závěr

1. PO ÚSPĚŠNÉM SLOŽENÍ ZKOUŠKY OBDRŽÍTE OSVĚDČENÍ O ODBORNÉ ZPŮSOBILOSTI  A VYPLNÍTE SI  ŽÁDOST O VYDÁNÍ ZBROJNÍHO PRŮKAZU ( formulář si můžete stáhnout níže ).

2. ŽÁDOST, OSVĚDČENÍ  O ODBORNÉ ZPŮSOBILOSTI, 1 KS FOTOGRAFIE A PROHLÁŠENÍ PODÁTE U PŘÍSLUŠNÉHO OKRESNÍHO (OBVODNÍHO) ŘEDITELSTVÍ POLICIE  ČR , DLE MÍSTA VAŠEHO TRVALÉHO BYDLIŠTĚ.  

 

 

obsah přípravy na zkoušku  , doporučujeme 

testove_soubory 

Testové otázky-teoretická část zkoušky

Aktuální platné testové otázky jsou zatím zveřejněny pouze na webu Ministerstva vnitra, tištěnou publikaci vydanou Tiskárnou Ministerstva Vnitra doposud bohužel není možné u nás zakoupit jelikož tiskárna MV nebyla do dnešního dne schopná aktualizovanou publikaci vytisknout… ). Informace zveřejněné na webu Ministerstva vnitra ČR ohledně zkoušek z odborné způsobilosti, včetně platných zákonů, vyhlášek a testových otázek naleznete na odkazu zde: http://www.mvcr.cz/clanek/zkousky-odborne-zpusobilosti.aspx .

 

skoleni

Školení,  příprava na  1.část praktické zkoušky - POZOR ZMĚNA: NUTNÉ PŘEDEM OBJEDNAT ÚČAST!

 Přednáška v trvání cca 3,5-4 hodin, na které obdržíte i tištěnou doplňkovou brožuru na téma "Bezpečná manipulace se zbraní".  Tato přednáška je  zaměřena  na první část praktické části zkoušky.  Pořádáme v prostorách  učebny střelnice , probíhá 1 x  až 2x v kalendářním měsíci = zpravidla každé první  nebo v případě velkého počtu uchazečů i v další navíc stanovené pondělí v kalendářním měsíci od 17:00hod !!!!  DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ  NA ZMĚNU: Z DŮVODU VELKÉHO ZÁJMU A ZAJIŠTĚNÍ  KVALITY VÝUKY JE NOVĚ NA TOTO ŠKOLENÍ  OMEZEN POČET ÚČASTNÍKŮ= NYNÍ JE NUTNÉ SE VŽDY PŘEDEM ZÁVAZNĚ OBJEDNAT A REZERVOVAT SI ÚČAST . OBJEDNÁVAT SE MŮŽETE  PŘI OSOBNÍ NÁVŠTĚVĚ  NA NAŠÍ RECEPCI NEBO JE  MOŽNÉ I TELEFONICKY OBJEDNÁVAT NA TEL. 777 021 782 !!! Objednávejte pouze v našich provozních hodinách, nejlépe každý provozní den od 14:30 do 20:00 hodin. UPOZORNĚNÍ: Pokud se na školení dostavíte a nebudete objednáni nebude možné garantoivat Vaši účast na tomto školení!  V průběhu školení se budou používat stejné zbraně, které budou následně použity na naší střelnici při přezkoušení před zkušebním komisařem. Cena 550,-Kč.   Nejbližší školení bude probíhat V NÁHRADNÍM TERMÍNU - ÚTERÝ 3.července 2018 od 17:00 hod.!!!  PO TELEFONICKÉM OBJEDNÁNÍ SE PRO UPLATNĚNÍ VAŠÍ REZERVACE ÚČASTI DOSTAVTE CCA 10MINUT PŘED ZAČÁTKEM, DĚKUJEME.

 

Doplňující informace ohledně  školení a příparvy na zkoušku: 

Pokud vám standardně plánované termíny skupinového školení  nevyhovují je možné, po dohodě, za příplatek zajistit i individuální školení.

strelecka_priprava

Cvičná střelba - příprava na 2.část praktické zkoušky

PŘÍPRAVNÁ STŘELBA: příprava na druhou část praktické části zkoušky se na střelnici objednává individuálně. Objednávejte telefonicky, v našich provozních hodinách, na tel. 777 021 782. Poplatek za střelbu bez ZP v délce cca 45min činí 425,-Kč (v ceně není zahrnut poplatek za střelivo a terče = osobám bez ZP , které střílí za asistence instruktora se již k poplatku 425,-Kč neúčtuje  poplatek za nájem střeleckého stanoviště ,zapůjčku zbraně, chrániče sluchu a zraku =  osoby  si k poplatku připlácejí  pouze  částku za spotřebované střelivo a terče )

 

FORMULÁŘE KE STAŽENÍ (platné od 1.srpna 2017)  -  PRO POUŽITÍ JE TŘEBA VYTISKNOUT BAREVNĚ A PŘIHLÁŠKU OBOUSTRANĚ !!!    (aktualizováno 6.března 2018 - FORMULÁŘE MIMO PŘÍLOHY K PŘIHLÁŠCE A POSUDKU O ZDRAVOTNÍ ZPŮSOBILOSTI JSOU AKTIVNÍ A  PŘED TISKEM JE UMOŽNĚNO VYPLŇIT POŽADOVANÉ ÚDAJE )

 

Zobrazit všechy

Firemní akce

Uspořádejte pro své partnery či zaměstnance jedinečnou akci!

Využijte možnost našich výhodných střeleckých balíčků pro skupiny.

Z naší extra nabídky si vybere skutečně každý!

Více informací

Mapa
GPS   N 49° 59. 439´   E 14° 35. 208´
 

Místo:

Střelnice Čestlice ,
Čestlice 199 , 251 70
KZ PRAHA Průhonice - Čestlice
 

Kontakt:

Tel.:777 021 782
( od 14:00 hodin )
E-mail:jan@frohlich.cz
 

Provozní doba:

Po - Pá14:00 - 21:30
So13:00 - 22:00
Ne 13:00 - 20:00
  Reference a
spřátelené weby

 

 

UPOZORNĚNÍ : naše stránky se správně zobrazují pouze v rozlišení 1024 x 768 , při nastavení jiného rozlišení se nemusí zobrazovat správně.

Informativně:  krytá halová střelnice v Praze , komerční zóna Průhonice-Čestlice - celoroční provoz

Střelnice Praha - komerční zona Průhonice - Čestlice

.