Ke vstupu do ESHOPU potvrďte prosím následující podmínky:

Ano, potvrzuji NeStřelnice Čestlice

nabídka dárkových kuponů

 

 

DÁRKOVÉ KUPONY

( platné od roku 2022  )

 

UPOZORNĚNÍ:

pokud byste rádi darovali dárkový kupon k letošním vánocům tak si pospěšte, přijaté objednávky na vystavení dárkových kuponů od pátku 22.12.2023 - 10:00 hodin dopoledne budou, z provozních důvodů, zpracovány a vyhotoveny až po 2.lednu 2024!

---

Objednávat můžete emailem nebo osobně přímo na střelnici.

Dárkový kupon Vám vystavíme běžně  do následujícího pracovního dne. Jakmile bude Váš kupon vyhotoven a připraven k převzetí budeme Vás o tom informovat.

Obdarovaná osoba NEMUSÍ vlastnit zbrojní průkaz, po celou dobu pobytu na střelnici bude asistovat náš zkušený instruktor.

Obdarovaná osoba musí být plnoletá!

Poznámka:  dárkové kupony standardně objednávejte emailem nebo telefonicky na tel. 777 021 782. Pouze pokud obdarovaná osoba není plnoletá, je starší 15ti let, je vystavení spec.dárkového kuponu po dohodě možné, pro tyto případy nás kontatujte pouze v dopoledních hodinách telefonicky na tel. 603 140 817 a domluvíme podmínky vhodného dárkového kuponu. 

 

VYBERTE SI TYP DÁRKOVÉHO KUPONU, KTERÝ VÁM NEJVÍCE VYHOVUJE:

( pro lepší čitelnost textu klikněte na obrázek kuponu = otevře se Vám zvětšený náhled nabídky kuponu ve formátu "PDF" )

Rádi byste darovali dárkový kupon na střelbu a ponechali výběr na obdarovaném? Právě pro Vás je určen dárkový kupon typu "UNIVERZAL". Na tomto typu dárkového kuponu je uvedena pouze finanční hodnota k čerpání a  jméno obdarované osoby.

Pokud byste rádi darovali dárkový kupon, ale nepřejete si aby na kuponu byla uvedena fin.hodnota v Kč zvolte některý z našich dalších nabízených dárkových kuponů např. "START 9mm", "START .45", "START EXTRA" nebo nový akční "X8-PREMIUM". Na těchto typech dárkových kuponů je uveden pouze typ dárkového kuponu a jméno obdarované osoby.

 

 

AKTUÁLNÍ NABÍDKA DÁRKOVÝCH KUPONŮ:

1.

Dárkový kupon "UNIVERZAL" s uvedenu fin.hodnotou v Kč. Tento typ dárkového kuponu  umožňuje svobodu výběru čerpání pro obdarovaného (na kuponu je uvedeno jméno obdarované osoby a vždy je uvedena fin.hodnota v Kč) .

Dárkový kupon UNIVERZAL

( pro lepší čitelnost textu klikněte na obrázek kuponu = otevře se Vám zvětšený náhled nabídky kuponu ve formátu "PDF" , cena v Kč je na vystaveném kuponu vždy uvedena ! )

---------------------

 

Další nabídka dárkových kuponů "START 9mm", "START .45", "START EXTRA", na kterých je uveden pouze typ dárkového kuponu, jméno obdarované osoby. Na kuponu není uvedena finanční hodnota.

2.

Dárkový kupon START 9mm

( pro lepší čitelnost textu klikněte na obrázek kuponu = otevře se Vám zvětšený náhled nabídky kuponu ve formátu "PDF", cena v Kč není na vystaveném kuponu uvedena ! )

3.

Dárkový kupon START .45

( pro lepší čitelnost textu klikněte na obrázek kuponu = otevře se Vám zvětšený náhled nabídky kuponu ve formátu "PDF", cena v Kč není na vystaveném kuponu uvedena ! )

 

4.

Limitovaná nabídka dárkového kuponu na střelbu ze dvou zbraní !!! = "START EXTRA"

Dárkový kupon START EXTRA

( pro lepší čitelnost textu klikněte na obrázek kuponu = otevře se Vám zvětšený náhled nabídky kuponu ve formátu "PDF", cena v Kč není na vystaveném kuponu uvedena ! )

 

NOVINKA:

PRO EXTRA VELKÝ ZÁŽITEK V LIMITOVANÉ EDICI NABÍZÍME AKČNÍ DÁRKOVÝ KUPON

tento akční kupon "X8-PREMIUM" umožní zažít střelbu z bohatého spektra zbraní a to z malorážky, velkorážných pistolí, pušky, revolverů, brokovnice a i ruské legendy-útočné pušky AK47 navíc vybavené Red Dot kolimátorem.

Akční zážitek-X8-PREMIUM

( pro lepší čitelnost textu klikněte na obrázek kuponu = otevře se Vám zvětšený náhled nabídky kuponu ve formátu "PDF", cena v Kč není na vystaveném kuponu uvedena ! )

Poznámka: střelba z AK47 v ráži 7,62x39 je naší střelnici možná pouze v rámci našich akčních střeleckých balíčků!

 

Způsoby doručení dárkových kuponů:

Dárkový kupon lze vyzvednout různými způsoby:

- osobně na střelnici,

- zaslat poštou na dobírku

- elektronickou cestou.

 

A). Pokud zvolíte osobní převzetí, po našem potvrzení lze vyzvednout kdykoli v našich provozních hodinách na recepci střelnice (běžně následující pracovní den po objednání) .

 

B). Pokud zvolíte zaslání dobírkou, bude Vám připočteno doběrečné a kupon bude zaslán Českou poštou.

 

C). Pokud zvolíte elektronické doručeni:

1. vyberte typ kuponu

2. Na Váš email vám bude elektronicky zaslána faktura s dárkovým kuponem ve formátu „PDF“ a vy si dárkový kupon vytisknete.

3. Po uhrazení faktury Vám zašleme informační email ohledně uvolnění dárkového kuponu k čerpání.

  

DŮLEŽITÉ!  Pro vystavení dárkového kuponu potřebujeme znát jméno a příjmení obdarované osoby (bude uvedeno na dárkovém kuponu).

 

 

 

Dárkové kupony objednávejte:

 emailem na  jan@frohlich.cz  nebo klikněte přímo zde:  Objednávka dárkového kuponu

 

Vaše případné dotazy rádi zodpovíme na tel. 777 021 782  ( každý den od 14:00 do 20:00 hodin )

 

V objednávce emailem nezapomeňte uvést typ dárkového kuponu, jméno a příjmení obdarovaného, způsob převzetí dárkového kuponu a v případě dárkového kuponu "UNIVERZAL" také požadovanou finanční hodnotu kuponu ( doporučujeme alespoň 1000,-CZK ). Pokud si budete přát zaslat dárkový kupon poštou, zašlete také Vaší adresu pro doručení. Pro lepší komunikaci doporučujeme v objednávce uvést i Vaše mobilní tel.číslo.

Osobní vyzvednutí kuponu je možné až po naší předchozí výzvě a to buď osobně přímo na střelnici nebo Vám můžeme dárkový kupon zaslat jako poštovní dobírku na Vámi udanou adresu. ( u dobírky je účtováno navíc doběrečné 109,-CZK vč.DPH )

 

Na naše dárkové kupony typu "UNIVERZAL" lze čerpat veškeré služby poskytované naší střelnicí dle vlastního výběru obdarovaného. Pouze dárkový kupon typu "UNIVERZAL" lze čerpat jednou nebo více osobami a to i při více návštěvách až do úplného vyčerpání jeho zůstatkové finanční hodnoty. V případě, že dojde obdarovaným k přečerpání celkové nebo zbytkové hodnoty u kuponu typu "UNIVERZAL"  hradí přečerpaný rozdíl obdarovaný přímo na místě. Poznámka: nevyčerpaná finanční hodnota dárkového kuponu se zpětně nevyplácí. Ostatní varianty dárkových kuponů, mimo variantu "UNIVERZAL",  jsou určeny pouze pro 1 návštěvu maximálně jedné osoby na 1ks kuponu.

 

Platnost dárkových kuponů je standardně 6 měsíců od data vystavení. V případě vyšších fin.hodnot může být, po dohodě, prodloužena až na maximálně na 12 měsíců.

 

DŮLEŽITÉ: nezapomeňte prosím informovat obdarované osoby bez zbrojního průkazu, že je vždy třeba návštěvu osob bez ZP, z důvodu zajištění instruktora, předem telefonicky objednat na tel. 777 021 782 a z důvodu registrace střelců infomujte prosím obdarovaného aby se dostavil cc 5-10min. před objednaným časem, děkujeme. Děkujeme :-)

 

Výše uvedené pořizovací ceny dárkových kuponů jsou včetně DPH.

 

Firemní akce

Uspořádejte pro své partnery či zaměstnance jedinečnou akci!

Využijte možnost našich výhodných střeleckých balíčků pro skupiny.

Z naší extra nabídky si vybere skutečně každý!

Více informací

Mapa
GPS   N 49° 59. 439´   E 14° 35. 208´
 

Místo:

Střelnice Čestlice ,
Čestlice 199 , 251 70
KZ PRAHA Průhonice - Čestlice
 

Kontakt:

Tel.:777 021 782
( od 14:00 hodin )
E-mail:jan@frohlich.cz
 

Provozní doba:

Po - Pá14:00 - 21:30
So13:00 - 22:00
Ne 13:00 - 20:00
  Reference a
spřátelené weby